هتل مجلل سپهر بیرجند

تعداد ستاره: 3

هتل مجلل سپهر با موقعیت جغرافیایی بی نظیر، نزدیک ترین هتل به بازار بزرگ و سنتی بیرجند و همچنین نزدیک ترین مجموعه اقامتی به فرودگاه و ترمینال می باشد. این هتل با چشم اندازی زیبا، سالن هایی مجلل، پرسنلی کارآمد و آموزش دیده و همچنین مدیریتی پویا همچون نگینی در شمال شهر بیرجند می درخشد.

هتل مجلل سپهر در شش طبقه و در دو سازه طراحی و احداث شده است. این هتل در مجموع دارای 40 اتاق سینگل، دبل، توئین و سوییت با ظرفیت بیش از 120 تخت بوده و با دارا بودن چهار سالن مجلل و مجهز به سیستم های پیشرفته نور و صوت محیطی زیبا و متفاوت برای برگزاری مراسم، جلسات و همایش ها می باشد.

از دیگر ویژگی های هتل مجلل سپهر رستوران لوکس و زیبای آن است. این هتل با دارا بودن رستوران، کافی شاپ و همچنین رستوران فصلی با چشم اندازی زیبا، فضایی امن و به یادماندهی برای میزبانی از شما و میهمانانتان می باشد.

هتل مجلل سپهر با دارا بودن فضاهای ورزشی و تفریحی همچون مجموعه آبی، سونا و جکوزی علاوه بر فضای اقامتی و پذیرایی محلی متفاوت برای سپری کردن اوقات فراغت و میزبانی از میهمانان استان خراسان جنوبی به حساب می آید.

هتل مجلل سپهر با پارکینگ اختصاصی، ترنسفر رایگان فرودگاهی، لابی مجلل، کافی شاپ 24 ساعته، تاکسی کرایه ی اختصاصی و با به کار گیری کلیه امکانات خود تلاش می نماید خدمات خود را با حداکثر کیفیت در جهت تأمین نیازها، انتظارات و افزایش رضایت هر چه بیشتر میهمانان و گردشگران عزیز ارائه نماید و در همین راستا خود را متعهد به حرکت در محورهای توسعه کمی ظرفیت های اقامتی و تفریحی و افزایش واحدها، بهبود مستمر فرآیندها و توسعه کمی و کیفی خدمات ، ارتقاء سطح منابع انسانی و رعایت استانداردهای تدوین شده در صنعت هتل داری می داند.

آدرس: استان خراسان جنوبی - بیرجند - میدان امام خمینی - خیابان جمهوری اسلامی - نبش جمهوری اسلامی 4 - شماره 77

شماره موبایل: 09029101002
شماره فکس: 056-32239444

موقعیت ما: